Познати

ФОТО: Се покажа без фотошоп и ги разочара фановите

Манекенката и актерка Кејт Аптон важи за една од најпосакуваните жени. На насловните страници секогаш изгледа совршено, а како тоа изгледа пред фотошоп и доработка покажуваат неодамна објавените фотографии.

Кејт се прослави со позирање на насловната страница на магазинот Спорт илустрејтед, а оттогаш нејзината кариера како актерка и манекенка е во постојан раст.

Таа е една од најпосакуваните жени, а секоја нејзина нова фотографија предвикува воодушевување.

Сега во јавноста се појавија нејзини недоработени фотографии, а луѓето, судејќи по коментарите на социјалните мрежи се разочарани.

Нема никакво сомнение дека Кејт изгледа сјајно, но нема ни сомнеж оти фотошоп игра голема улога во фотографиите кои потоа завршуваат на насловните страници.

 

#KateUpton on the set of a Sports Illustrated shoot in Aruba (October 10, 2017)

A post shared by ★ Kate Upton Fanpage ★ (@sweetkateupton) on