Познати

ФОТО: Позната водителка без шминка го покажа вистинското лице

Водителката Антонија Блаче им се пожали на своите обожаватели на првиот работен ден во неделата, објавувајќи една селфи фотографија на Инстаграм.

На фотографијата нејзиниот лик е во прв план, а таа на себе нема ниту грам шминка.

Многумина за првпат имаа прилика да видат дека Антонија има пеги на своето лице, на кои судејќи по се, е многу горда.

-Оригинал намќор. Понеделничко расположение, напиша во описот под фотографијата и доби бројни позитивни коментари.