Познати

ФОТО: Погледнете на кого личат Тијана и Тамара- на мама или на тато?

Тамара Тодевска на Инстаграм сподели фотографии од своите родители.

Па сега публиката може да види на кого личат познатите пејачки Тијана и Тамара, дали на мама или на тато?

Погледнете: