Познати

ФОТО: Ова е првата фотографија од ќерката на водителката Милена Антовска

Водителката на Утринската емисија на Канал 5, Милена Антовска со причина е отсутна од пред тв екраните и ужива во своето мајчинство.

 

Милена неодамна се оствари во улогата на мајка и на свет ја донесе својата ќерка Лана. Таа моментлано е посветена на својата ќерка и ужива во нејзино друштво.

На Инстаграм се појави фотографија од малечките нозе на прелсатката Лана, а ја сподели некои од пријателите на водителката.

Лана Марија стои во описот на фотограифјата, погледнете.