понеделник, 22. октомври 2018. Вести денес: 106
home Познати

ФОТО: Нова промена – Елена Ристеска ја скрати косата, но на новата боја ќе мора да се навикнете

Долгата коса по која е препознатлива му ја довери на својот личен стилист и одлучи да ја скрати, но и бојадиса. Пормената не е драстична, но сепак е забележителна.
ФОТО: Нова промена – Елена Ристеска ја скрати косата, но на новата боја ќе мора да се навикнете

Македонската поп-пејачка Елена Ристеска се одлучи за мала промена на својот изглед.

Долгата коса по која е препознатлива му ја довери на својот личен стилист и одлучи да ја скрати, но и бојадиса. Пормената не е драстична, но сепак е забележителна.

Со фотографија од новата фризура Елена одлучи да се пофали и на Инстаграм.

Како ви се допаѓа?

New haircut 🙂 @danielnikolovskiofficial1

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

Најнови вести