Познати

ФОТО: Ники Минаж ја покажа мајката, фановите во шок

Една од најпознатите пејачки ги изненади обожавателите со фотографијата која ја сподели на социјалните мрежи, а на која пејачката е со жена за која ретко кој би поверувал дека е нејзината мајка.

 

За сите кои можеби не знаеле, Ники Минаж има 34 години и многу младолико лице. Сега веќе е јасно и од кого го носи тој ген.

По објавената фотографија дел од обожавателите помислија дека станува збор за шега, бидејќи жената не изгледа како да има ќерка од 34 години.