Познати

ФОТО: Лила се налути, па со една порака ги замолчи сите!

Водителката Лила Стојановска некој ја налути, па на социјалните мрежи испрати порака до сите.

-Вие бидете паметни, јас ќе бидам среќна, гласеше пораката на Лила под фотографијата.

Кој ја налути не знаеме, ама од обожавателите доби огромна поддршка.

Извор: Вистина