Познати

ФОТО: Лепа Брена на 56 години ги покажа атрибутите во бикини во Франција, фановите полудеа

Лепа Брена одлучи по бројните концерти конечно да се одмори.

Пејачката појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно тело.

Таа во монокини во боја на смарагд покажа дека е вистинска бомба. Фолк дивата откри дека навистина ужива на плажа и ги полни батериите.

Извор: Вистина.мк