Познати

ФОТО: Јелена Ѓоковиќ за првпат фотографирана со трудничкото стомаче

Изминатиов период на големо се пишуваше за втората бременост на Јелена Ѓоковиќ, а со најновите фотографии гласините се потврдија.

Прекрасната сопруга на српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ беше фотографирана на терените во Монте Карло, а широката туника не го сокри нејзиното трудничко стомаче.

1jelena

2jelena

3jelena

4jelena