Познати

ФОТО: Доби близнаци, а изгледа вака – Бијонсе во тесна креација го истакна своето секси тело

Музичката дива ја истакна фигурата во зелена креација со висок шлиц од Волтер Мендез.

 

Бијонсе беше во публиката на хуманитарниот концерт Tidal x Brooklyn, кој се одржа во „Барклис центарот“ во Бруклин.

Впечатливите висечки обетки, крзнената наметка и блескавите чевли и чантичка го засилија гламурот во нејзиниот стајлинг.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on