Познати

ФОТО: Бритни Спирс стави силикони, па не престанува да се фали со нив

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и ѝ подарил пластична операција, за пејачката да си ги зголеми градите.

После хируршкиот зафат, Бритни неколку пати се пофали на Инстаграм.

Beautiful day for an outdoor workout!!! 🎀

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on