Познати

ФОТО: Беа во брак само 3 месеца – тој е поранешниот маж на Јелена Карлеуша

Откако се разведе од пејачката Јелена Карлеуша, бизнисменот Бојан Кариќ се ожени со Маша Николиќ.

 

Бојан,  Маша ја запознал и со неа започна љубовна врска во 2005 година, истата година кога стави точка на бракот со пејачката Јелена Карлеуша, кој траеше само 3 месеци.

-karleusa_crkava

Во бракот со Маша, Бојан има две деца.

bojan