Познати

Двете најубави жени во светот се допираа по градите: Видеото од јахта веќе го прегледале над 2,5 милиони луѓе

Едни од најубавите жени во светот го запалија инстаграм откако објавила жешко видео од една нивна ноќна забава веднаш по завршувањето на Канскиот фестивал во Франција.

 

За тоа колку се опуштени двете секс бомби среде јахта говори и тоа дека Бела Хадид без никаков срам ја фаќаше Емили Ратајковски за градите додека на манекенката секако тоа и годеше, погледнете.

She loves me @bellahadid @haileybaldwin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on