Познати

ДЕКОЛТЕ ДО ПАПОКОТ: Сопругата на Аца Лукас никогаш попровокативна! (ФОТО)

Соња Вуксановиќ постојано им приготвува изненадувања на своите фанови.

Сега во црн комбинезон со длабоко деколте сопругата на Аца Лукас заведува и покрај тоа што влезе во петтата деценија од животот.

lukas 1

По фотографиите од плажа, ова е нејзиното најпровокативно издание досега.

lukas 2