Познати

Буквално се стопи: Елена Ристеска драстично ослабе и се фотографираше во секси поза (ФОТО)

Елена Ристеска периодов на својот Инстаграм профил неколкупати откри дека е активно посветена на вежбањето и донесувањето на телото до посакуваната форма.

Па така, утрото го почнува со вежби во домот,  јаде здрава храна која самата ја подготвува, а исто така користи и „боди тек“ техника која е доста актуелна периодов.

Меѓу нејзините најнови објави на социјалните мрежи, Елена покажа дека се истенчила како манекенка, а од приложената фотографија може да се забележи дека изгледа како тинејџерка која носи мал број на фармерки.

#GN #selfie

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on