Познати

Брзо заборави на Лима: Оваа секс бомба е новиот „погодок“ во креветот на Сами Кедира (ФОТО)

Очигледно германскиот интернационалец Сами Кедира брзо ја заборави неодамнешната афера со моделот Адријана Лима, па ги замолче медиумите со новата секс бомба во негова придружба.

 

Играчот за врски на Јувентус кој редовно е со девојка покрај себе овој пат го избра германскиот модел Кимберли Менс која наиде на позитивни критики во јавноста.

Фудбалерот речеси никогаш да не бил сам, а во минатото низ неговиот „кревет“ поминале германскиот супер модел Лена Герке, Адријана Лима, како и Италијанката Џулија Валентина.

740full-kimberley-mens

13118116_233418717024123_908675237_n

13166904_947733388657512_128031668_n

13259646_282556908752752_265888626_n

13260969_131082903964782_1159544237_n

13266934_504733486390243_602187118_n

13269339_1066420633441502_804877009_n

13297963_808438199286116_1644426336_n