Познати

Балканската Ким Кардашиан изненади: Инди ја покажа огромната тетоважа под XXL градите (ФОТО)

Пејачката одлучи да работи на себе и периодов симна многу килограми.

Но, Инди Арадиновиќ деновиве направи уште една промена. Таа ја крена маичката и ја покажа огромната тетоважа под градите.

Фановите беа воодушевени, но пејачката откри дека станува збор само за привремена тетоважа.

Извор: Вистина.мк