Музика

ВИДЕО: Славната пејачка го измами жирито на „Идол“, тие рекоа НЕ

Таа е еден од најмоќните вокали и пејачка со светска слава.

Позната е и по добрата смисла за хумор.

Така, се пријави на шоуто „Идол“, претставувајќи се како Габи. На изненадување на сите, жирито гласаше таа да не помине понатаму.

Музичкиот продуцент Андерс Баге ја наговорил пејачката да го промени идентитетот и да настапи како непозната жена со своја песна. Жирито и упати неколку критики за нејзината трема, која Анастасија успешно успеала да ја одглуми.

Погледнете го ова случување.