Филм

ФОТО: Славната актерка претера со естетските корекции

Актерката Ким Бесинџер неодамна присуствуваше на премиерата на филмот „Педесет нијанси потемно“ во Лос Анџелес, каде многумина ги изненади со својот „нов“ изглед.

Ким, која светската слава на секс бомба ја стекна со улогата во филмот „Девет и пол недели“, сега има 63 години и го толкува ликот на Елен Линколн, дамата со која Кристијан Греј го имал своето прво садо-мазо искуство.

kim1

Кога неодамна се појави на премиерата многумина забележаа дека претерала со естетските корекции.

kim3

На лицето на глумицата нема ниту една брчка, што говори дека таа немала мерка кога е во прашање употребата на ботокс.

kim2

Јасно се забележува дека актерката ги корегирала очните капаци, направила лифтинг на цело лице, ги пополнила јагодиците, а сега заради сето тоа потсетува на восочна кукла.