Филм

ФОТО: Моника Белучи сосема гола, прекриена само со кавијар

Сексипилната актерка Моника Белучи е редовно активна на социјалните мрежи. 

Белучи на Инстаграм овојпат се потсети на сорабтката со фотографот Фабрицио Фери, пред кого позирала сосема гола. Телото на актерката на фотографијата е прекриено само со кавијар.

– Неверојатен ден… Имајте убав викенд – напишала Моника Белучи до фотографијата.