Вести

Трајановски ги бодреше „вардарци“ од трибините: Ајде Вардар, Скопје е со тебе!

-Ајде Вардар, Скопје е со тебе!, напиша на својот ФБ профил скопскиот градоначалник Коце Трајановски.