четврток, 15. ноември 2018. Вести денес: 2
home Хроника

Маж пронајден мртов во стан во Гевгелија

Маж пронајден мртов во стан во Гевгелија

Триесет и пет годишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на ул. „Булевар Гевгелија.

Од полицијата информираат дека увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.