Хроника

ФОТО: Тешка сообраќајка кај Гостивар, неофицијално полицијата не може да изврши увид

Тешка сообраќајка кај Гостивар на патот кон Скопје, според информациите до кои дојде Курир во несреќата учествувал мотор.

 

Според нашите информации полицијата неофицијално не можела  да направи увид на лице место.

Од МВР за Курир кажаа дека се уште немаат информации за несреќата.

Повеќе подоцна.