Занимливости

Само небото и е граница: Секси манекенка си го ризикува животот за да го следи светскиот тенд (ФОТО)

Дваесет и три годишната руска манекенка Вики Одинтчов е пример за храброст на социјалните мрежи.

Таа речиси да е најхрабрата девојка која често си го ризикува својот живот за следење на новиот светски тренд кој е многу поразличен од останатите.

Имено манекенката е зависна од најновиот светски тренд  да се објавуваат „фотографии од небото и височината“.

Таа знае често да објави фотографија, направи селфи или пак да држи непознато момче за рака од покрив на некој облакодер или пак сто катница и да објави на социјалните мрежи за да предизвика бура од реакции.

Иако ова е опасна игра, сепак оваа сескапилна манекенка одлично се снаоѓа во „лебдењето во воздух“.

mane2

maneken1
manekenka1

manekenka3

Full video (link in bio)! @a_mavrin #MAVRINmodels #MAVRIN #VikiOdintcova #Dubai

A post shared by Viki Odintcova (@viki_odintcova) on