Занимливости

Роденденска прослава тргна наопаку: Девојче се запали дувајќи ги свеќите (ВИДЕО)

„Пеколна“ видео снимка од една роденденска прослава на 11 годишно девојче од Аргентина го потресе светот.

 

На видео снимката се гледа како девојчето додека ги дува своите роденденски свеќи нејзините другарчиња сакаат на необичен начин да ја изненадат, но се тргна наопаку откако косата на девојката започна да се пали.

Освен тоа дали девојката има повреди или не не се знае дали по овој настан продолжила и роденденската забава, погледнете.