Занимливости

Куче изело бонбони полни со алкохол- Кога сопственичката го фатила мамурно, вака му се одмаздила (ФОТО)

Ели меј го натерала своето куче да позира покрај кутијата со преостанатите чоколадни бонбони кое за жал не можело да ги изеде бидејќи веќе било пијано.

Вистински хит на социјалните мрежи предизвика фотографијата на ова куче кое позира покрај пораката која му ја напишала неговата сопственичка.

-Изедов 12 чоколадни бонбони со ликер. Бев толку пијан што не можев да станам, а потоа повратив во дневната соба и сега сум мамурен.

Poor doggo (@hilarious.ted)

A post shared by Ted (@hilarious.ted) on

Ваквата фотографија на Ели доби преку 90 илјади лајкови на социјалните мрежи, а освен позитивните коментари таа добила и критики за безбедноста на своето куче.