Занимливости

Кафанска тепачка: Летаа боксови и столици, жените се дереа и бегаа- не се знаеше кој кого тепа (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа кафанска тепачка, која предизвика внимание кај луѓето. Инцидентот ги шокираше сите со својата бруталност.

 

Не е познато каде и на кое место се случило ова, но слободно може да кажеме дека се работи за сурова битка на повеќе момчиња, но на снимката може да се види дека нивните агресивност ги натерала да бегаат другите гости.

Девојките се дераа од страв, летаа и сторилици.