Занимливости

Бесценета реакција: Ова дете навива за Јувентус, а доби дрес од Интер (ВИДЕО)

Ова мало момче е навивач на Јувентус, а на својата роденденска забава доби подарок дрес.

Но, дресот не беше од неговиот омилен клуб, туку од Интер.

Тоа воопшто не му се допадна, па како и секое дете беше сосема искрен во своите емоции.

Шегата ја подготвија неговите најблиски кои очигледно не очекуваа детенцето да се расплаче од тага.

Секако тие се погрижија малиот фан на Јувентус да го добие посакуваниот подарок.

Потоа следуваше сосема поинаква реакција која може да ја видите во видеото во продолжение