Занимливости

Банкарот надигран, конечно освоена големата сума кај Лила

Погледнете како изгледаше борбата за милионот.

По доста долго време, во една од емисиите од минатата седмица на “Сè или нешто“, конечно изненадување. Натпреварувачката со својата игра успеа да добие 250.000 денари, сума која долго време никој не ја земал во најгледаната македонска продукција последните 6 години.

Во продолжение погледнете го моментот на адреналин и исчекување, како и реакцијата на присутните во студиото на Сител: