Освежено 22:43:14
Среда, 01 Октомври 2014

Уредникот на телевизија Сител, Драган Павловиќ – Латас во вестите откри од каде му е краватата.

lataskravata

GizmoArts има потреба од 3D Artist

  • Локација: Скопје
  • Полно работно време

Сите заинтересирани кандидати потребно е да испратат CV на
[email protected] или на [email protected]

Оглас за вработување

Спонзорирани линкови

transmet-300x300
BlokMAKS kurir 300x250px-01