Љубов и секс

Позната порно актерка советува: Што треба секој маж да направи за да ја задоволи својата дама?

Познатата чешка порно актерка Тара Вајт, беше гостинка на прославата на роденден на ТВ канал за возрасни, на кој таа е една од главните ѕвезди.

Таа во таа прилика раскажа како влегла во светот на порно индустријата и дека во филмовите за возрасни почнала да глуми од својата 18-та година.

porn2

Тара изнесе јавна порака и даде совет до сите мажи како да ги задоволат дамите:

„Само потрудете се. Жал ми е момци, но ви реков, разговарајте со своите дами. Тоа е најважната работа. Ако не разговарате, нема да ги знаете одговорите“, изјави таа.