Љубов и секс

ФОТО: Сакаше да го изненади момчето со секси фотографија, но заборави да ја расчисти собата

Додека таа се сликаше пред телевизорот не забележа дека во ќошот се наоѓаат чевлите од нејзиниот љубовник

Челзи е девојка од Австралија која сакаше да го изненади момчето додека е на службен пат и да му испрати секси фотографии. Но, таа несвесно откри детал со кој призна дека не е сама во хотелската соба.

Додека се сликала пред телевизорот не забележа дека во ќошот се наоѓаат чевлите од нејзиниот љубовник.

seksi-fotka-2_iffКога момчето ја добила фотографијата таа невешто се обидувала да излаже но тој и рекол дека веќе е на пат кон нејзиниот хотел.

Оваа фотографија брзо се рашири на социјланите мрежи, со пораката ВНИМАВАЈТЕ кога праќате секси фотографии и не го изневерувајте партнерот.