Љубов и секс

ФОТО: Професорка честела ученик секс за матурската вечер, а утредента следело казна!

Изабел Грејам, професорка по француски јазик и посветена христијанка, била фатена во секс – скандал.

 

На сослушувањето како доказ била прикажаната фотографијата, на која се гледа како таа спие, а ученикот стои покрај вратата.

Професорката од Единбург се бранела истакнувајќи дека не се сеќава на ништо по 22: 30 часот, бидејќи испила четири чаши вино.

37B4210A00000578-3764009-image-a-4_1472541708488

Грејам по скандалот се преселила во друга држава, веќе не работи како професорка и е омажена.

Погледнете ја фотографијата направена во хотелската соба!