Љубов и секс

ФОТО: Познат пар шокираше со однесувањето- симулираат секс среде плажа

Тие се доближуваат до првата годишнина од својата врска, а се повљубени од кога било.

Оливија Бекланд (24) го покажа извајаното тело во црвено танга бикини, а и нејзиното момче Алекс Боувен не заостануваше со физичкиот изглед.

Ѕвездите на реалната телевизија не можеа да ги тргнат рацете еден од друг при неодамнешниот престој на плажа.