Вести

Вести

СИН ОД ПЕКОЛОТ: Долго планирал да ги убие своите родители и малечката сестричка, но тие маестрално го изиграа (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО+ВИДЕО)

Богат руски брачен пар од Русија ја лажирале својата смрт за да нивниот лаком син кој што изнајмил платен убиец да ја научи лекцијата. 20-годишниот...
Вести

УЖАС: Две сестри оставија видео порака и скокнаа во смрт, тинејџерките се нови жртви на страшната он-лајн игра (ФОТО+ВИДЕО)

Две девојки од Русија, Марија (12) и Анастасија (15), извршиле самоубиство скокајќи од зграда, а полицијата истражува дали оваа трагедија...