Регион

Регион

Полицијата запре поп со автомобил кој бил мортус пијан- кога ќе ја дознаете причината за пијанството ќе се шокирате

Поп од Црна Гора заработи 15 дена притвор, откако бил фатен како вози со 2,6 промили алкохол во крвта. Се работи за 70-годишниот М.Љ. кој како...