Регион

Регион

Голема трагедија наместо свадба во Србија: Бремена припадничка на војската се самоуби пред својата венчавка

Србинка која била дел од Армијата се самоубила во петтиот месец од бременоста. Се работи за 24-годишната Б.М. која како што пишуваат српските...
Регион

Невиден карамбол во Загреб: Масовно се тепале и жени и деца и трудници, а еден влетал во нив со автомобил (ВИДЕО)

Во Загреб се случила масовна тепачка во која се пресметале две групи. Имало 20-тина луѓе кои жени, деца и трудници. Се тепале со летви,...
Регион

Погребан Лука, човекот што ја пресече колоната во која беше автомобилот на Вучиќ- 1000 пријатели го испратија на вечното почивалиште

Лука Радуловиќ кој е убиен ноќта меѓу вторникот и средата во клубот „Испод моста“, денеска е погребан на белградските гробишта Орловача. 37-...