Може нема некои големи успеси во кариерата, но знае да избере девојка: Погледнете ја сопругата на тенисерот Кравчук (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Останати спортови

Тој е дел од руската Дејвис куп репрезентација, мајка му била тенисерка и сонувала и тој да биде тенисер, а многумина...

Откако со недели пијан правеше инциденти по клубови ја дочека приновата: ММА борецот Конор Мек Грегор објави прва фотографија од синот (ФОТО)

Останати спортови

Фотографијата само за неколку минути собра близу милион лајкови и повеќе од 10 илјади коментари со честитки за...