Го нокаутираше Кличко и заработи 15 милиони евра: Новиот светски шампион си купи персонализиран ѕвер дизајниран само за него! (ВИДЕО)

Останати спортови

Се работи за автомобилот од марката ренџ ровер со 5.0 V8 мотор и 550 коња кој развива брзина од 0 до 100 само за 5,1 секунди. Авомобилот...