ТВ и Филм

ТВ и Филм

Никој не претпостави дека е од Македонија: Жирито во „Ѕвездите на Гранд“ беше воодушевено од 19 годишната Сања (ВИДЕО)

Кон средината на септември започна и новата сезона на регионалното музичко „Ѕвездите на Гранд“ со нови правила, со нов член на жирито. Во...
ТВ и Филм

На Маријана и доцни: Уште едно бебе во „Задруга“, еве кој би можел да биде потенцијалниот татко? (ВИДЕО)

Маријана ја изрази својата загриженост дека циклусот и доцни! Луна Џогани пак им предложи на колегите да излезат надвор додека таа го...
ТВ и Филм

Марија се крстеше, Јелена стисна “копче за паника“: Кога видоа како е облечена и колку е згодна, се предомислија (ВИДЕО)

Во вториот круг од натпреварот „Ѕвездите на Гранд“ настапи  Маријана Фул од Кучево. Убавата бринета се појави на сцената во провокативен...