Познати

Познати

Сите гледаа во нејзиниот секси задник: Девојката на славниот фудбалер ги остави без здив мажите на плажа (ФОТО+ВИДЕО)

Федерика Нарги, атрактивната девојка на поранешниот фудбалер на Јувентус и Милан, Алесандро Матри, предизвика воздишки кај мажите на...
Познати

Исповед на ќерката на Анабела- Цеца наместо да го фрли фустанот ми го подари и јас го облеков на матура, еве како изгледа истиот (ФОТО)

Ќерката на Анабела Атијас, Луна Џогани неодамна призна дека со семејството Ражнатовиќ иако не е во добри односи за нив има само најдобро...
Познати

ФОТО: После 17 години се збогува од Јувентус, но сега сите зборуваат за преубавата жена на Буфон и нејзиното длабоко деколте

Џанлуиџи Буфон кој официјално објави дека го напушта Јувентус после цели 17 години. Иако сите очекуваа дека 40-годишниот голман ќе објави...
Познати

Телото на пејачот пристигна дома: Синот на Синан неутешен, со свои раце го носеше ковчегот на својот татко (ФОТО)

Целата балканска естрада утрово остана во шок откако со брзина на светлината се прошири веста за смртта на српскиот пејач Синан Сакиќ. Синот...
Познати

Хари и Меган враќаат подароци од свадбата вредни 9 милиони долари: Кога ќе дознаете што им подарила кралицата ќе останете без текст

Да, ако некој може, но според правилата и прописите мора, да си го дозволи луксузот да врати свадбени подароци вредни над 9 милиони долари,...
Познати

ФОТО: Нејзините зборови ќе ви го скрши срцето- еве што изјави сопругата на Синан Сакиќ по неговата смрт утрово

Веста за смртта на Синан Сакиќ утрово со брзина на светлината се прошири во јавноста, а пејачот ја загуби битката со тешката болест. Неговата...
Познати

Сите сме воодушевени од убавината на Меган, но тоа не е “мајка природа“: Откриено колку естетски зафати направила

Меган Маркл откако се појави во јавноста стана омилена и меѓу мажите и меѓу жените, а сите ја сакаат нејзината природна и едноставна...
Познати

Фановите подзинаа- Карлеуша облече мини фустан кој кога ќе видите што има кај меѓуножјето ќе останете во шок (ФОТО)

Јелена Карлеуша денеска се појави на снимањето на полуфиналната емисија „Ѕвездите на гранд“, а пејачката во студиото се појави во...
Познати

Фотографија стара 27 години- кога ќе ја видите Цеца како била облечена за матурата веднаш ќе ви стане јасно дека ѕвездата била родена

Пејачката Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од својата матурска прослава која се случила пред 27 години. Имено...
Познати

Денес е бомба, но погледнете како изгледала Пријовиќ на 17 годишна возраст- а кога ќе видите како пее ќе занемете (ВИДЕО)

Пејачката Александра Пријовиќ денеска е една од најпопуларните пејачки на Балканот, а за две недели ќе стапи во брак со синот на Лепа...
Познати

СЕ ЗА УСПЕХ: Водителката им даде да ја удираат во задникот во живо во емисија за среќа на Светското првенство (ФОТО+ВИДЕО)

Мексиканската телевизиска презентерка на временска прогноза, атрактивната 27 годишна Јанет Гарсија, на работа дојде во дрес од репрезентацијата....
Познати

Фановите во шок: Тања Савиќ преживеала вистинска драма, најдобриот пријател и приредил голема одмазда на Фејсбук

Пејачката Тања Савиќ преживеала вистинска драма откако нејзиниот Фејсбук профил осамнаа постови која пејачката тврди дека не ги напишала. Пејачката...
Познати

Елизабета Втора брзо ја заборави нејзината ќерка- еден детаљ од кралската соба предизвика бура од реакции (ФОТО)

Кралицата Елизабета втора неодамна во Бакингемската палата го угости австралискиот  дипломатот Џорџ Брандис, а средбата беше веднаш...
Познати

По стапките на нејзината мајка Анастасија Ражнатовиќ ја скрати косата, а фановите веднаш го прокоментираа овој детаљ (ФОТО)

Ќерката на познатата пејачка Цеца, Анастасија Ражнатовиќ по стапките на својата мајка ја скрати косата која и беше нејзин заштитен...