Познати

Познати

Роналдо, дали ти можеш вака? Погледнете како оваа преубава гимнастичарка изведува ножички (ФОТО ГАЛЕРИЈА+ ВИДЕО)

Шпанска гимнастичарка во пензија покажа како фудбалските „ножички“ изгледаат кога ги изведуваат девојки од нејзиниот спорт. Тешко ...
Познати

Корпи полни со јајца, зајаци и се во злато: Еве како Драгана Мирковиќ ја украси својата луксузна вила во Виена за Велигден (ФОТО)

Драгана Мирковиќ најголемиот православен празник со семејството го дочека во својот дом во Виена. -Сите знаат дека уживам во декорацијата...
Познати

Кандидатот остана во шок: Карлеуша среде емисија му симулираше оргазам, а веднаш се замеша и Саша Поповиќ (ВИДЕО)

Во новата епизода на „Ѕвездите на гранд“ која ќе биде прикажана оваа сабота гледачите ќе бидат шокирани од дискусијата која ја водеа...
Познати

Цеца се заљуби пред Велигден: Ни на крај памет нема да помислите каков љубовен подарок доби пејачката (ФОТО)

Балканската музичка ѕвезда Светлана Ражнатовиќ Цеца овие денови позитивно ги изненади фановите. Имено иако таа не сака често да зборува...