Познати

Познати

Емотивна исповед на познатата Ивана: Брат ми загина, татко ми се обиде да се убие, па јас станав наркоманка

Ќерката на Мишо Ковач, Ивана (40), почнала да конзумира дрога, како што се зборува, кон крајот на 90-те години, непосредно по обидот за самоубиство...
Познати

Курникова го покажа телото еден месец по породувањето: Обожавателите поделени, дали навистина била бремена (ВИДЕО)

Тенисерката Ана Курникова е позната по атрактивниот изглед и витката линија, но никој не очекуваше дека ќе изгледа толку добро само...
Познати

Беше пример за совршено тело, а потоа забремени: Еве како одговори на навредите дека се здебелила по породувањето (ФОТО)

Со над два милиони фанови на социјалните мрежи, оваа фитнес блогерка беше идеал за убавина на многумина. Тогаш забремени, па бројот на...
Познати

И сестрите на одделот на кој се лечи актерот Небојша Глоговац плачеа, иако тој храбро се бори против лошата болест

Брилијантниот српски  актер, кој се лекува во Институтот за онкологија, ниту за момент, не покажал слабост или гест со кој што ќе и се...