Познати

Познати

Откако преживеа пекол, време е за уживање: Беквалац им се врати на старите навики и ги покажа големите мокри гради на базен (ФОТО)

Откако пејачката Наташа Беквалац пред неколку месеци се породи и преживеа вистинска драма, претепувајќи ја сопругот тешко го преброди...
Познати

ФОТО: Никогаш ја немаме видено ваква – Цеца во бањарка и без шминка, а по тоа што го имаше на масата ќе полудите

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ е во петтата деценија од животот и може да се пофали со завидна фигура и младешки изглед. Токму...
Познати

Тага и солзи во домот на Ана Николиќ два дена по големата прослава- „Мојата душа ги склопи очите и замина вечерва“ (ФОТО)

Само два дена откако пејачката го прослави роденденот на својата ќерка Тара, Ана Николиќ поради смртен случај во семејството морала...
Познати

Анастасија облече црвен провокативен фустан: Откако го крена шлицот ја разбуди фантазијата на мажите (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ мами воздишки каде и да се појави, а нејзините фотографии на социјалните мрежи секогаш собираат бројни лајкови. Ќерката...
Познати

Ќе ви пукне срцето кога ќе го прочитате писмото на сопругата на Оливер: „За некој ден ќе се роди Марко кој никогаш нема да го видиш“

Три дена беше тоа што никогаш не сакаше да бидеш – важен, почитуван, сакан од сите познати и непознати луѓе. Морам да ти кажам дека се...
Познати

Со парите можеа да купат стан: Кога ќе дознаете колку пари потрошила Ана Николиќ за роденденот на нејзината ќерка ќе останете подзинати

Славењето на првиот роденден и крштевка на ќерката на пејачката Ана Николиќ и нејзиниот сопруг Раста ги чинеше цело богатство. Познатиот...
Познати

Дали е можно дека тоа го пиша: Атрактивната тенисерка се фотографираше со голо машко тело и се пожали дека немала секс 457 дена

Атрактивната тенисерка Еугени Бушар со својата објава на социјалните мрежи просто ги шокираше и ги доведе до забуна сите свои фанови. Имено,...
Познати

Се предозира, животот и висеше на конец: Славната актерка се огласи прв пат после скандалот поради кој заврши во болница (ФОТО)

Пејачката и актерка, 25 годишната Деми Ловато проговори за својата борба со зависноста во писмо кое го објави на Инстаграм, што воедно...
Познати

Задник вреден 100 илјади лајкови: Една од најубавите жени на светот со жешка фотографија ги полуди мажите (ФОТО)

Познатата манекенка Бар Рафаели ги распамети сите нејзини следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија. Оваа фотографија за...
Познати

Роналдо веќе го запиша првенецот за Јувентус: Кристијано ја почести Георгина и себе после натпреварот (ФОТО)

Не му требаше долго време на Кристијано Роналдо за прв пат да ја затресе мрежата на противник во дресот на Јувентус. Иако Португалецот...