Неверојатна љубовна приказна на ѕвездата на Барселона: Ме одби 30 пати, потешко ја освоив мојата сопруга од Лигата на шампионите (ФОТО)

Познати

Иван Ракитиќ е одлично момче и одличен човек. Познато е неговото пријателство со Младен Крстајиќ, воодушевувањето...