Познати

Познати

Тој ја изневеруваше и се зборуваше дека ќе се разведат: Напротив, Бијонсе и Џеј Зи ги обновија брачните завети

Ар-ен-би пејачката Бијонсе и раперот Џеј Зи, на отворањето на новата заедничка турнеја, објавија дека ги обновиле своите брачни завети,...
Познати

По познатата улога како да пропадна во земја: Симпатичниот Стив од „Сексот и градот“ денес изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Улогата на симпатичниот келнер Стив од серијата „Сексот и градот“ го прослави овој актер, но потоа не забележа нов успех. Денес се одбележуваат...
Познати

Сопругата на Синан не издржа и удри по синот на пејачот- Синан не го заслужува тоа што му го направи тој на денот на погребот (ФОТО)

Синот на Синан Сакиќ од првиот брак, Медо Сакиќ не се појави на погребот на својот татко бидејќи тој и пејачот не биле во добри односи,...
Познати

Двојно шокирање за фановите- ја промени бојата на косата, па ги извади градите на мегдан среде плажа (ФОТО)

Британската пејачка Рита Ора која има албанско потекло реши дупло да ги шокира фановите. Прво со промената на фризурата, а потоа со фотографија...
Познати

Фановите подзинаа- пејачката која пред неколку години остана вдовица облече претесно бикини, а градите едвај ги собра во него (ФОТО)

Пејачката Гога Секулиќ со својот свршеник овие денови ужива далеку од очите на јавноста. Парот се упати на Кипар од каде пејачката веднаш...
Познати

Копија на пејачот- Ова е синот на Синан кој не дојде на погребот на својот татко, а причината ќе ве остави во неверување (ФОТО)

Еде од синовите на пејачот Синан Сакиќ кој не дојде на погребот на својот татко е Медо Сакиќ кој последните неколку години не бил во...
Познати

Ќерката на Синан Сакиќ објави фотографија која никој досега ја нема видено: Тато, ти благодарам за се (ФОТО)

Ќерката на починатиот пејач Синан Сакиќ, Ѓулкица мораше да го гледа својот татко како се бори во болничкиот кревет, битка која на крајот...
Познати

Карлеуша проговори за пластичните операции: Имам скоро 40 години, градите одамна ги зголемив, но тоа не е крај…

Јелена Карлеуша отворено зборуваше за естетските корекции кои ги има направено на себе. -Јас сум некој кој одамна, одамна ги зголеми...
Познати

Фановите подзинаа кога видоа што облече Северина среде јуни, а кога ќе и ја видите новата фризура ќе се изненадите (ФОТО)

Пејачката Северина Којиќ од секогаш ги импресионирала своите фанови со својот изглед и имиџ, а овој пат таа ги изненади сите со комбинација...