Познати

Познати

Не пројде ниту една ноќ од овие 7.300, а да не ти кажам дека те сакам: Ана ги расплака фановите на најтажниот ден во нејзиниот живот

За Ана Николиќ денешниот датум е еден од најтажните во нејзиниот живот. Имено денеска се навршуваат 20 години од смртта на нејзиниот...
Познати

Војната нема крај: Откако Би Би Си се помајтапи со стајлингот на македонската претставничка, дизајнерот на креацијата удри по хејтерите

Откако Македонија не успеа да се пласира во финалето на Евровизија, очекувано како лавина следеа коментарите на домашно ниво од типот...
Познати

Камерата не ја тргна од кадар: Додека секси тенисерката ги вадеше топчињата, машката публика беше во транс (ФОТО+ВИДЕО)

Корина Дентони можеби не е најпозната светска, а ниту италијанска тенисерска, не е ниту најдобра, највисоко на рангирањето што била...
Познати

Сите ја паметат од „операција триумф“- пред неколку денови се породи, а сопругот со еден детаљ откри голема тајна за бебето (ФОТО)

Пејачката Ана Бебиќ која на јавноста и е позната по учеството во реалното шоу „операција триумф“ се породи пред неколку денови и на...