Познати

Познати

Ќе се разочарате од нејзиното тело: Папараците ја фотографираа Иги Азалиа на јахта, а од овој детаљ ќе се шокирате (ФОТО)

Папараците ја уловија Игги Азалиа како се забавува со пријателите во Мајами. Друштвото уживаше во песни и игри, како и возење со авион. 28-годишната...
Познати

ФОТО: Ќе ви испаднат очите кога ќе ја видите сопругата на Матео Ковачиќ, Англичаните веќе ја прогласија за нивна фудбалска кралица (ФОТО)

Новото засилување на Челси Матео Ковачиќ во Лондон пристигна со својата поубава половина – сопругата Изабел. mi marido <3 A post shared by ...
Познати

ФОТО: Наташа Беквалац облече прекратко фустанче, а кога ќе ги видите нејзините голи нозе ќе паднете во транс

Пејачката Наташа Беквалац повторно „жари и пали“, а на својот Инстаграм профил таа објави провокативна фотографија на која позира...
Познати

Одмор од пеколот: Ќерката на Цеца преживеала вистинска драма на Миконос, крадците украле цело богатство (ФОТО)

На тазе пејачката и се случи непријатност пред крајот на летувањето. Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Ѓорѓе поминаа две недели...
Познати

По оваа фотографија фановите се испотија: Водителката на „Операција Триумф“ Николина Пишек едвај ги собра градите во бикини

Водителката која на македонската јавност и стана позната по водењето на музичкото реално шоу во минатото „Операција Триумф“ Николина...
Познати

Шерифовиќ ги почести фановите од базен во Лос Анџелес, но кога ќе видите каква „машина“ вози ќе заборавите на се (ФОТО)

Познатата пејачка Марија Шерифовиќ овие денови е на заслужен одмор во Лос Анџелес кој го нарекува нејзин втор дом. Пејачката на својот...
Познати

Вака изгледаат родените сестри на Северина: Со едната не разговара долго време и одбила да дојде на свадбата со Игор, ова е причината (ФОТО)

За атрактивната пејачка Северина Којиќ скоро сѐ се знае. Пејачката често објавува детали од приватниот живот на социјалните мрежи. Меѓутоа,...
Познати

Ограбен пејачот на „Деспасито“: Крадецот се претставил во негово име, а кога ќе дознаете колку пари земал ќе се онесвестите

Славниот пејач Деди Јенки кој заедно со Луис Фонси го отпеа легендарниот хит „Деспасито“, наводно е ограбен за два милиони евра. Како...
Познати

Овој член од семејството долго ја криел тајната: Лепа Брена откри кој прв ја дознал среќната вест дека нејзината снаа е бремена

Познатата пејачка Лепа Брена неодамна ја дозна радосната вест дека ќе стане баба, а со тоа и веста одекна со брзина на светлината во...