Познати

Познати

На многумина им изгради куќи, а таа живее под кирија: Како изгледа денес водителката на „Работна акција“ (ФОТО)

Тамара Грујиќ со години заедно со својата екипа работи на уредување на домовите ширум Србија. Водителката на емисијата „Работна акција“...
Познати

Последните денови на славниот актер: Си играл со ќеркичката, се радувал на секој нејзин нов збор

Здрав човек има илјадници желби, а болен само една. Така беше и со актерот Небојша Глоговац, кој направи сè што можеше за ја победи болеста. Тој...
Познати

Пејачката не може да ја преболи смртта на мајка си: Имаше Алцхајмерова болест, а вака Неда некогаш збореше за неа

Неда Украден вчера на социјалните мрежи напиша емотивна порака за својата покојна мајка Анџелина. Вака пејачката некогаш зборуваше...
Познати

Ова е ќеркичката на Глоговац: Наместо да расте и да се радува со него, таа нема да го памети (ФОТО)

Небојша Глоговац, покрај легендарните улоги зад себе ги остави и 20 годишниот син Гаврил, 17 годишниот Милош и едногодишната ќерка Сунчица. Глоговац...