Познати

Познати

Не издржа: Се огласи и Мустафа Сандал по разводот, а она што и го порача на пејачката ќе ве остави во неверување

Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал дефинитивно ставија точка на својот брак, разведувајќи се по 10 години брак. -Ставивме точка на нашиот...
Познати

Вистинска провокативна убавица: Најпосакуваниот хрватски актер во врска со 16 години помлада девојка (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Хрватскиот актер, 36 годишниот Иван Херцег кој веќе со години важи за еден од најпосакуваните ергени во регионот, по гласините за новата...
Познати

Во живо во утринска програма куче направи хаос: Сопругата на Жељко Јоксимовиќ во страв скокна од столче (ВИДЕО)

Најпознат водителски двоец во Србија се сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јованата и Срѓан, тие се водители на утринската програма ТВ Прва....
Познати

Принцезата Шарлот повторно главна ѕвезда: Во текот на поло натпревар каде учествуваше Вилијам, правеше нови акробации (ФОТО)

Принцот Вилијам вчера учествуваше во добротворен  кралски Масерати поло турнир во Глочестер, а неговото семејство уживаше во дружбата...
Познати

Три милиони од продажбата на вилата во Истанбул, нов автомобил и вртоглава алиментација- еве што се ќе добие Емина по разводот

Познатата српска пејачка Емина Јаховиќ и Мустафа Санадал официјално се разведоа пред два дена во Истанбул по 10 години брак. Како што...
Познати

Драма на роденденот на кралицата: Војник падна од коњ среде поворката, итно префрлен во болница (ВИДЕО)

Британската кралица Елизабета втора го прослави својот 92 роденден, а поворката која ја сочинуваа стотина војници ја одбележа еден инцидент. Имено,...
Познати

Раста ја испровоцира Ана- и ги снимаше бујните гради во костим за капење, а тоа што следуваше потоа ја налути пејачката (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ и Раста уживаат во својата љубов, но овој пат без ќерката Тара без која скоро и никаде да не одат. Парот овој пат...
Познати

Приказните дека Бекамови се разведуваат ги вжештија обложувалниците: Одговорот на Викторија Бекам ќе ве остави без текст

Викторија и Дејвид Бекам се заедно веќе 19 години, а во медиумите кружат бројни приказни за нивниот развод. Обложувалниците почнаа да...
Познати

Братот на Рада Манојловиќ откри: Еднаш во три години се гледам со сестра ми, а еве што му порача на нејзиното момче Харис (ФОТО)

Пејачот Ненад Манојловиќ призна дека ретко се гледа со неговата сестра и тоа еднаш во три години, но дека има добро мислење за нејзиното...