Познати

Познати

Кучето на актерката Џенифер Лоренс изврши нужда среде улица, а нејзината реакција не остави никого рамнодушен (ФОТО)

Џенифер Лоренс важи за една од најубавите холивудски актерки, а нејзината убавина речиси и да се поклопува со нејзиниот темпераментен...
Познати

Боксерската легенда знае да ужива: Мејведер на одмор на Бахамите, а кога ќе ги видите неговите три девојки ќе се „онесвестите“

Боксерската легенда Флојд Мејведер е познат по тоа што ги сака парите, но и знае да ужива во животот. Мејведер реши да замине на одмор...
Познати

Елена Ристеска никогаш посекси: Високи потпетици, црни чорапи и чипкано фустанче – вистински рај за очи (ФОТО)

Популарната Елена Ристеска во последно време е доста активна на социјалните мрежи, а овој пат објави неколку фотографии кои беа вистинско...
Познати

Викторија го прослави својот 44 роденден, но наместо честитки сите го коментираа нејзиното и лицето на Бекам (ФОТО)

Викторија Бекам во Лос Анџелес заедно со своето семејство го прослави својот 44 роденден, а таа наместо честитки доби лавина од критики...
Познати

ФОТО: Јелена Розга гламурозно покажа како се позира, но фановите и замерија за местото кое го одбра пејачката

Пејачката Јелена Розга ги израдува бројните следбеници на Инстаграм со нејзиното свечено издание на ниту малку гламурозно место. Розга...
Познати

Кралското бебе пристигнува- Еве што ќе понесе на породување Кејт Мидлтон со неа, а еден детаљ ги изненади сите мајки (ФОТО)

Кралското бебе само што не пристигнало, а принцезата Кејт Мидлтон само што не ја спакувала торбата за да замине во болница, но пред да...
Познати

Се разведе од него, а сега и приредува пекол: На северина и се заканува апсење откако се сретна со Роналдо и Рамос (ФОТО)

Северина Којиќ наводно не се појавила на неколку закажани судски рочишта во Загреб со својот бивши партнер Милан Поповиќ поради што...
Познати

Срам да ви е „клошари“: Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија со Аркан, а потоа ги шокираше сите (ФОТО)

Вчера доколку би бил жив би наполнил 66 години, а неговото семејство преку фотографии на социјалните мрежи се потсети на него. Имено семејството...
Познати

Брена на заслужен одмор со сопругот, а кога ќе го видите погледот од нејзиниот луксузен дом во Мајами ќе останете без зборови

Откако направи одличени концерти низ цела Америка, Лепа Брена замина на одмор заедно со својот сопруг во нивниот дом во Мајами. Имено...