Познати

Познати

СКАНДАЛ: Откако цела нација ја исплука Цеца, а политичарите ја осудуваа- пејачката уплати 5 илјади евра за лечење на децата!

Имено пејачката го привлече целото внимание кога на денот на Нова година објави видео од хеликоптер во кој таа беше заедно со своите...
Познати

ФОТО: Ќерката на Дино Мерлин никогаш не се појавува во јавноста – Гордост на родителите која дипломираше на Оксфорд

Тој кариерата ја градеше исклучиво врз основа на квалитетот на музиката, ретко како дел од центарот на скандалите. Важи за семеен човек,...
Познати

Летувањето се претвори во кошмар: Идната снаа на Брена наместо со нив на Малдивите остана на аеродромот, па се врати дома

Имено српските медиуми на големо пишуваат дека идната свекрва Лепа Брена, нејзините синови и сопруг отпатувале за Тајланд, но пејачката...
Познати

Овие познати личности можат да починат во 2018-та: Објавена е листа на смртта која предвиде 17 лица кои починаа во 2017 година (ФОТО)

Правилото е дека номинираните мора да бидат доволно познати и дека мора веста за нивната смрт да биде во британските медиуми. Сајтот...