Познати

Познати

Наташа Беквалац и ја украде кариерата на нејзината сестра и стана попопуларна- но кога ќе чуете како пее Драгана ќе останете без текст

Пејачката Наташа Беквалац  на сите им е веќе добро позната, но ретко кој освен на фотографија знае како пее една од нејзините две сестри. Станува...
Познати

Се чувствував како јагне пред колење: Оваа изјава на принцезата Дајана за својата венчавка скрши многу срца (ВИДЕО)

Десетина дена после кралската венчавка на принцот Хари и Меган Маркл, се уште се средуваат впечатоците за церемонијата. И сите главно...
Познати

Беше една од најприродните водителки, но и таа се реши на естетски зафат: Вака денес изгледа Душица (ФОТО)

Душица Јаковлевиќ беше една од најприродните водителки во Србија. Но и таа реши да промени нешто на себе. Пред камерите таа направи естетски...
Познати

Борис Новковиќ на 50 години се разведе па започна романса со студентка- кога ќе ги видите нејзините фотографии сѐ ќе ви стане јасно

Познатиот хрватски пејач Борис Новковиќ кој има 50 години минатата недела се појави на една промоција заедно со новата девојка која...
Познати

Беше буцкаста ќерка на Ева Лонгорија во „Очајни домаќинки“, денес е убавица која нема да ја препознаете (ФОТО)

Медисон Де Ла Гарсе од 2008 до 2012 глумеше ќерка на Ева Лонгорија (во серијата Габи Солис) во популарната серија „Очајни домаќинки“, а после...
Познати

Се ослободи од килограмите, а сега и од минатото: Откако пејачката го продала свршеничкиот прстен вреден цело богатство сега преживува пекол

Пејачката Мараја Кери и нејзиниот некогашен свршеник Џејмс Пакер водеа долга битка околу свршеничкиот прстен со кој ја крунисаа својата...
Познати

Бујната Бразилка го украде шоуто: Новото засилување на Ливерпул со себе донесе вистинска бомба (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Почна ловот на засилувања во светот на фудбалот. Ливерпул тргна сериозно, не само на теренот туку и надвор од него. Имено сопругата на...
Познати

Девојка тврди дека е бремена од Аца Лукас, а од неговата постапка откако дознал дека ќе стане татко се згрозија сите

Откако во медиумите се појавија информации дека фолк пејачот Аца Лукас наводно и направил дете на извесната Т.Б, таа се огласи за српските...
Познати

Сопругот на Беквалац бара пејачката да му врати 20 милиони евра, но од еден детаљ кој тој го бара назад се навредија сите жени на светот

Сопругот на пејачката Наташа Беквалац која беше претепана од него минатиот месец сега ја тужи пејачката. Тој преку својата тужба бара...