Детали за свадбата на Меси: Пике не стапнува, Лео ќе ја поправи грешката на Чави кога се женел, парот не сака свадбени подароци-еве зошто

Познати

Парот закажа две свадбени церемонии едната во Аргентина, додека втората е закажана во Барселона на која се поканети...