Познати

Познати

Мисли дека е секси или свесно направи катастрофална грешка: Никој не очекуваше вакво издание од Амал Клуни (ФОТО)

По повод доаѓањето на Саманта Бери на местото главна и одговорна уредничка на магазинот „Glamour“ во Њујорк се прослави со  забава која...
Познати

Таа е модел со вишок на килограми: Грејм го возврати ударот на тие што се подбиваат со нејзината тежина (ФОТО)

Топ моделот Ешли Грејм, позната како една од „полничките манекенки“, жестоко го возврати ударот кога почнаа да се подбиваат со нејзината...
Познати

Кардашијан сакаше да покаже колку е секси, но ги згрози фановите: Сите го забележаа овој детаљ на нејзиниот прст (ФОТО)

Ким Кардашијан овие денови фановите на социјалните мрежи буквално ги преплави со фотографии во бикини, а една од таквите фотографии...
Познати

Роби Вилијамс објави фотографија од бањата, но сите гледаа во неговата најнова тетоважа- и вие ќе мислите дека е лажна (ФОТО)

Пејачот Роби Вилијамс ги воодушеви своите милионски фанови ширум светот откако објави фотографија на својот Инстаграм профил. Имено...
Познати

Сопственичката на најубавите гради на Англија се промени: Сопругата на фудбалерот на Манчестер има нова „професија“ (ФОТО)

Сопругата на фудбалерот на Манчестер Јунајтед Крис Смолинг која во минатото се почесто ги заведуваше своите фанови на Инстаграм со...
Познати

Кучето на актерката Џенифер Лоренс изврши нужда среде улица, а нејзината реакција не остави никого рамнодушен (ФОТО)

Џенифер Лоренс важи за една од најубавите холивудски актерки, а нејзината убавина речиси и да се поклопува со нејзиниот темпераментен...
Познати

Боксерската легенда знае да ужива: Мејведер на одмор на Бахамите, а кога ќе ги видите неговите три девојки ќе се „онесвестите“

Боксерската легенда Флојд Мејведер е познат по тоа што ги сака парите, но и знае да ужива во животот. Мејведер реши да замине на одмор...
Познати

Елена Ристеска никогаш посекси: Високи потпетици, црни чорапи и чипкано фустанче – вистински рај за очи (ФОТО)

Популарната Елена Ристеска во последно време е доста активна на социјалните мрежи, а овој пат објави неколку фотографии кои беа вистинско...
Познати

Викторија го прослави својот 44 роденден, но наместо честитки сите го коментираа нејзиното и лицето на Бекам (ФОТО)

Викторија Бекам во Лос Анџелес заедно со своето семејство го прослави својот 44 роденден, а таа наместо честитки доби лавина од критики...
Познати

ФОТО: Јелена Розга гламурозно покажа како се позира, но фановите и замерија за местото кое го одбра пејачката

Пејачката Јелена Розга ги израдува бројните следбеници на Инстаграм со нејзиното свечено издание на ниту малку гламурозно место. Розга...